Voor de eerste keer worden premier Rutte, ministers Kaag en Hoekstra en ChristenUnie-fractievoorzitter Segers in de rechtbank geconfronteerd met de stelling dat zij geen plaats mogen hebben in het landsbestuur. Dat laat de Nationale Bond tegen Overheidszaken weten.
Het viertal is civiel gedagvaard, de zitting vindt op 6 september plaats in Den Haag. Waarom is er een civielrechtelijke procedure aangespannen? Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers heten als rechtspersonen via het bestuursrecht onschendbaar te zijn, een bestuursrechter is daarom als een slager die zijn eigen vlees keurt en dus nooit afkeurt, aldus de Bond.
Zwaar misdrijf
In het strafrecht bezien de officieren van justitie aanklachten op een zodanige wijze dat landverraders hun verdiende strafrechtelijke vervolging alsnog ontlopen, vervolgt de Bond.
“Het Rijk onder vreemde heerschappij brengen of de regeringsvorm onwettig veranderen, is een zwaar misdrijf dat terdege afgestraft zou moeten worden met levenslange opsluiting!” stelt de organisatie.
Zij wijst erop dat Klaus Schwab er trots op is dat middels Young Global Leaders van het World Economic Forum de meeste regeringen zijn ‘geïnfiltreerd’. ‘Onze’ Nederlandse regering neemt net zo goed deel aan dit kwalijke programma, wat inhoudt dat deze illegale staatsgreep verder uitrolt met actieve medewerking van de Nederlandse volksvertegenwoordigers en de hoge ambtenaren op ministeries die de deuren bij Schwab in Davos platlopen, schrijft de Bond.
Voorwaarden
Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers hebben de voorwaarden van de Nationale Bond tegen Overheidszaken diepgaand geschonden. Die voorwaarden zijn: Bilderberg, World Economic Forum (The Great Reset) en WHO buiten de orde plaatsen; directe en indirecte vaccinatiedwang verbieden; culturele tradities beschermen; discriminatie op de woningmarkt beëindigen; democratisch gekozen partijen niet langer uitsluiten; bindend referendum invoeren; spoedwet afschaffen; publieke omroep tot eerlijke berichtgeving verplichten; en indoctrinatie door scholen, hogescholen en universiteiten beëindigen.
“Daar mogen zij zich nu voor verantwoorden.”
Het kort geding is onderdeel van de actie Stemmen onder Voorwaarden.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Maak kennis met Lydia Sebastian, een 12-jarig (!) meisje dat nu al slimmer is dan Hawking en Einstein
Grapperhaus dreigt met nieuwe avondklok als mensen niet naar kabinet luisteren: ‘Totaal absurd en ongepast’
Ontstellende analyse: We zitten inmiddels op 15 miljoen sterfgevallen en 60 miljoen invaliden
Antilichaam maakt korte metten met alle vormen van kanker
‘NOS en AD plegen een journalistieke en juridische misdaad’
‘De onverklaarde oversterfte tot nu toe is ZEVEN maal zo groot en neemt nog steeds toe’
Fluoride is giftig en leidt tot lager IQ bij kinderen. Zelfs CNN schrijft over deze eerste studie in zijn soort
De broer van Isolde overleed na vierde prik aan acute hersentumor: ‘Kapot van verdriet’
YouTube censureert maidenspeech van politicus, kijken dus: ’30 minuten aan waarheidsbommen’